majster-klepka, łapu-capu

Dzień dobry! W tekście tegorocznego dyktanda znajdujemy m.in.: majster-klepka oraz łapu-capu. Bez wątpienia tak zapisane formy są poprawne. Wiele r [brak dalszego ciągu zdania – J.G.].
Jednak co, jeśli uczestnik swą wiedzę czerpał z innych słowników, gdzie jest dopuszczalna pisownia majsterklepka (Wielki słownik ortograficzno-fleksyjny pod red. J. Podrackiego) oraz łapu capu (Słownik współczesnego języka polskiego pod red. B. Dunaja)? Czy tak zapisane również uznano by za prawidłowe?
Pozdrawiam ;-)
W regulaminie ogólnopolskiego dyktanda zaznaczono, że teksty zostaną opracowane na podstawie Wielkiego słownika ortograficznego PWN pod redakcją Edwarda Polańskiego. Sądzę w takim razie, że jury nie uznałoby zapisów majsterklepka i łapu capu (co nie znaczy, że nie ma tu problemu ortograficznego).
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski