małe co nieco i małe Conieco

Witam serdecznie.
Wczoraj widziałam przed nową kawiarnią napis „Zapraszamy na małe co nie co”. Według mojej wiedzy jest to błąd, bo dotychczas sądziłam, że nieco to całosć, ale właścicielka sklepu powiedziała, że to jest poprawne. Bardzo proszę o wyjaśnienie kwestii, bo moja wiedza legła w gruzach.
Małgorzata
Na miejscu właścicielki kawiarni użylibyśmy raczej formy Conieco. Budzi ona miłe skojarzenia z Kubusiem Puchatkiem i zwraca uwagę, więc może przysporzyć kawiarni klientów. Można oczywiście szokować przechodniów błędami w nazwie, ale czy z dobrym skutkiem?
Mirosław Bańko