mało tego

Dzień dobry.
Chciałbym zadać pytanie odnośnie postawienia przecinka po wyrażeniu mało tego (na początku poniższego, przykładowego zdania):
Ania dobrze gotuje. Mało tego, zdobyła nawet nagrodę dla najlepszej kucharki.

Czy w tej sytuacji przecinek jest postawiony prawidłowo? Może należałoby go pominąć lub postawić po mało tego kropkę i od słowa zdobyła zacząć nowe zdanie?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Przecinek warto postawić choćby dlatego, że jego brak mógłby być źródłem niejasności, por. „Mało tego, zjadła…” i „Mało tego zjadła…”. Żeby się nie zastanawiać każdorazowo, czy przecinek jest potrzebny ze względu na znaczenie wypowiedzi, proponuję stawiać go zawsze. Można go oczywiście zastąpić kropką, osiągnie się efekt silniejszego napięcia. Kropka oznacza dłuższą pauzę, jeżeli więc autor każe nam długo czekać na dokończenie myśli, to widocznie ma coś ważnego do powiedzenia. Czekanie powinno być nagrodzone.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski