metaanaliza

Mam wątpliwości dotyczące sposobu pisania słowa metaanaliza. Termin występuje w języku angielskim i jest pisany z pauzą meta-analysis. W „Słowniku języka polskiego” ani też w „Słowniku wyrazów obcych” PWN nie występuje.
Dziękuję za rozstrzygnięcie problemu.
Jeśli jakieś specjalne względy nie każą tu występować przeciwko polskiej ortografii, to prosimy pisać łącznie: metaanaliza.
Mirosław Bańko