mi, mnie

Bardzo proszę o ocenienie następującego fragmentu wypowiedzi:
- Witam Ciebie Ewo! Przykro mi bardzo. – Mi też.
Danuta
Powinno być oczywiście: „Witam Cię, Ewo (…) – Mnie też”. Formy ciebie używa się w pozycji akcentowanej, więc jej użycie w cytowanym przykładzie było nieuzasadnione. Z kolei forma mi występuje w pozycji nieakcentowanej, co natychmiast wyklucza postawienie jej na początku zdania.
Mirosław Bańko