mieszkańcy Końca Świata

Jest w Polsce przysiółek o nazwie Koniec Świata. Czy możemy powiedzieć (bawiąc się słowem), że mieszkają tam końcoświecianie? Bo chyba nie końcoświatowcy… I końcoświecki czy końcoświatowy?
Końcoświatowcami można by nazwać ludzi wierzących w rychły koniec świata, nazwa mieszkańca powinna mieć przyrostek -anin, mogłoby więc być końcoświecianie, choć lepszą formą będzie końcoświatowianie. Przymiotnik końcoświatowy też się odnosi do końca świata, a skoro przymiotniki od nazw geograficznych mają prawie zawsze przyrostek -ski, toteż optymalną formą będzie końcoświatowski.
Jan Grzenia