minisłownik

Na stronie księgarni internetowej znalazłam informację o możliwości zakupu mini słownika języka obcego. Może powinno być minisłownika?
Dziękuję za odpowiedź.
Ma Pani rację – cząstkę mini powinniśmy pisać łącznie, jeśli występuje przed członem, do którego się odnosi, np. minispódniczka, minikonkurs i minisłownik. Jeśli natomiast występuje po takim członie, piszemy ją oddzielnie: spódniczka mini, konkurs mini i słowniczek mini.
Mirosław Bańko