moje czy me?

Czy użycie zaimka me zamiast moje na początku zdania jest poprawne?
Formy me 'moje', ma 'moja', twego 'twojego', swemu 'swojemu' itp. rzadko są używane na początku zdania, niemniej jednak mogą się znaleźć w takiej pozycji. W Korpusie Języka Polskiego mamy nieliczne, ale wiarygodne użycia tego rodzaju. Pamiętam też językową zagadkę, która dobrze funkcjonuje tylko w języku mówionym, dlatego zapiszę ją tu bez spacji: Co znaczy mamamajemamałygę?
Mirosław Bańko