możliwie jak najszybciej

Dzień dobry,
chciałbym poznać Państwa zdanie na temat spotykanych przeze mnie ostatnio konstrukcji typu możliwie jak największy, możliwie jak najszybciej itp. Czy nie są one czasem tautologiczne?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Wyrażenie możliwie jak najszybciej rozumiem jako 'w miarę możliwości jak najszybciej'. Nie wydaje mi się bardziej tautologiczne niż możliwie szybko. Ściślej biorąc, w ogóle nie widzę w nim tautologii.
Mirosław Bańko, PWN