myślnik a koniec wersu

Witam,
chciałam zapytać o to, jak traktować myślniki zostające na końcu wersu – czy to podobna sytuacja jak w przypadku „wiszących spójników”,które lepiej jest przenosić do następnego wersu? Czy też nie jest błędem jeśli myślnik zostanie na końcu wersu?
Pozdrawiam
Adam Wolański (którego nazwisko przywołujemy raz po raz) informuje w Polszczyźnie na co dzień, że „w tekście ciągłym [myślnik] nie powinien znaleźć się na początku wiersza, należy go pozostawić na końcu wiersza poprzedniego” (s. 536). Fragment ten nie dotyczy kwestii dialogowych, rozpoczynanych myślnikiem, ani wyliczeń, w których poszczególne elementy wprowadzane są tym znakiem.
Mirosław Bańko, PWN