myślnik i półpauza

W określeniach w znaczeniu 'od do' (np. w wieku 3–5 lat) używamy myślnika (pauzy). Czy należy wówczas przed i po myślniku stawiać spacje?
Nie wydaje mi się, żeby użycie myślnika w tej funkcji było dobrym pomysłem. Zwykle używa się tu półpauzy (kreska średniej długości) lub łącznika (kreska najkrótsza) – jedno i drugie bez odstępów po bokach.
O myślniku i półpauzie już pisaliśmy w naszej Poradni. Można skorzystać z wyszukiwarki, aby znaleźć poprzednie odpowiedzi.
Mirosław Bańko