myślnik na początku wiersza

Mam pytanie odnośnie zasadności użycia myślnika na początku zdania w mailu. Dostałam wiadomość od wykładowcy, która wyglądała w ten sposób:
Szanowna Pani,
– treść maila
Z poważaniem

Zastanawiam się, czy użycie myślnika w tym przypadku jest błędne.
Nie jest ogólnie przyjęte, aby używać myślnika w taki sposób. Po formule adresatywnej piszemy po prostu od nowego wiersza, zaczynając od małej litery, jeśli poprzedni wiersz kończył się przecinkiem, lub od wielkiej, jeśli kończył się wykrzyknikiem.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski