na bieżąco

Czy w poniższym zdaniu powinnam użyć słowa bieżąco, czy na bieżąco? Zdanie brzmi: „Wyegzekwowane w sprawie kwoty proszę przekazywać bieżąco/na bieżąco na rachunek bankowy numer…”.
Radzę użyć wyrażenia na bieżąco, według NKJP jest ono ok. 200 razy częstsze od samego bieżąco, użytego w tej funkcji. W słownikach bieżąco nie po na wprawdzie występuje, nie można go uznać za błąd, ale w interesie nadawcy zacytowanego komunikatu leży, aby nikt nie miał trudności z jego zrozumieniem.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski