napis nagrobny

Witam,
moje pytanie dotyczy płyty nagrobkowej. Na górze wyryty zostanie napis Grób rodziny …skich. Poniżej każdy z członków rodziny wymieniony zostanie z imienia, ale juz bez nazwiska (żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń). Pytanie: czy imiona powinny być w mianowniku (śp. Stanisław), czy w dopełniaczu (śp. Stanisława)?
Dziękuję.
Gdyby chodziło o tekst ciągły, w którym po nazwisku miałby następować dwukropek, a po nim lista imion – byłbym za tym, aby imiona występowały w dopełniaczu, czyli żeby w zakresie kategorii przypadka były zgodne z nazwiskiem. Tu jednak idzie o tekst rozplanowany graficznie, w którym słowa Grób rodziny …skich będą niejako tytułem i nie muszą być traktowane jako zapowiedź listy wyliczeniowej. Dodatkowym zaś argumentem za tym, aby imiona pozostawić w mianowniku, jest to, że dopełniacz imienia męskiego może być mylnie odczytany jako mianownik odpowiedniego imienia żeńskiego, por. Stanisława, Mieczysława, Teofila, Teodora – kogo czy kto?
Mirosław Bańko, PWN