nasz i Wasz

Witam,
bardzo proszę o pomoc. Nurtuje mnie niewiedza o poprawności bądź niepoprawności pewnych dwóch zdań, mianowicie” „Dlaczego warto szkolić się w Naszym Ośrodku(…)” oraz „U Nas zajęcia teoretyczne prowadzone są 3 razy w tygodniu (…)”. Czy zaimek przymiotny nasz piszemy z dużej litery, tak jak w wyżej cytowanym zdaniu?
Zaimki Wy i Wasz piszemy niekiedy wielką literą, np. w listach, ale nie my i nie nasz. Zasadą polskiej grzeczności jest pomniejszanie znaczenie własnej osoby.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski