nazwa przedszkola

Witam,
jak poprawnie należy zapisać nazwy przedszkola: Pod dąbkami czy Pod Dąbkami, Dębowa chatka czy Dębowa Chatka? Jaką zasadą uzasadnić zapis?
Jaki zapis powinien widnieć na pieczęci przedszkola: Gminne Przedszkole „Pod dąbkami” w Tychowie czy też Pod dąbkami należy zapisać kursywą bez cudzysłowu?
:)
Należy pisać Pod Dąbkami, Dębowa Chatka, bo nazwy własne zapisujemy wielkimi literami. Więcej szczegółowych zasad i przykładów podaje Wielki słownik ortograficzny PWN w regułach [83] i [84].
Oficjalną formę nazwy najlepiej zapisać tak: Gminne Przedszkole Pod Dąbkami w Tychowie, nie ma konieczności stosowania cudzysłowu.
Jan Grzenia