nazwiska dwuczłonowe kobiet

Witam,
mam pytanie dotyczące odmiany mojego nazwiska, a szczególnie jego drugiej części. Czy Łępa się odmienia? Dla Joanny Piwowarskiej-Łępa? Czy dla Joanny Piwowarskiej-Łępy?
W dwuczłonowych nazwiskach kobiet odmieniamy każdy człon niezależnie, tak jakby występował samodzielnie. Pierwszy człon Pani nazwiska ma odmianę przymiotnikową, drugi odmienia się jak rzeczownik kępa. Zatem dla Joanny Piwowarskiej-Łępy, dzięki Joannie Piwowarskiej-Łępie, przez Joannę Piwowarską-Łępę, z Joanną Piwowarską-Łępą, o Joannie Piwowarskiej-Łępie.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski