nazwiska na -x

Szanowni Państwo,
Niestety nie znalazłam w słownikach odmiany nazwisk angielskich Knox i Marnix (w obu przypadkach x na końcu się czyta). Proszę o podanie poprawnej pisowni tych nazwisk w dopełniaczu, narzędniku i miejscowniku.
Z poważaniem
Izabela Mika
Dopełniacz Knoxa, Marnixa, narzędnik Knoxem, Marnixem, miejscownik Knoksie, Marniksie. Aby ujrzeć zagadnienie na szerszym tle, może Pani poszukać słowa Hortex za pomocą naszej wyszukiwarki i przeczytać znaleziony artykuł.
Mirosław Bańko