nazwy dróg

Jak poprawnie zapisujemy nazwy dróg: A2, A4, E77 czy A-2, A-4, E-77? A może tak: A 2, A 4, E 77?
Przepisy ortografii nic nie mówią na ten temat. Na podobne pytanie odpowiadałem już 5 lat temu, jest to więc problem ciągle czekający na rozstrzygnięcie. Każdy z podanych zapisów ma uzasadnienie, ale skoro trzeba wybierać, za wzorcowe najlepiej uznać zapisy stosowane w urzędowym nazewnictwie dróg, a tam występują formy typu A4, DK91, DW835, S17. Takie zapisy powinny być stosowane w dokumentach, na mapach, znakach drogowych (a że nie zawsze są, to już inna sprawa).
Jan Grzenia