nazwy instytucji mających ośrodki zamiejscowe

Moje pytanie dotyczy pisowni nazw instytucji mających ośrodki zamiejscowe, np. izb skarbowych. Czy nazwę piszemy z myślnikiem czy bez myślnika (np. Izba Skarbowa w Warszawie Ośrodek Zamiejscowy w Otwocku), a także czy odmieniając przez przypadki nazwę tej instytucji, drugi jej człon także powinno się odmieniać?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Byłoby najlepiej, gdyby – w tekście ciągłym – stosować zapisy z jakimś znakiem oddzielającym składniki nazw złożonych, proponuję więc pisownię z myślnikiem lub kropką: Izba Skarbowa w Warszawie – Ośrodek Zamiejscowy w Otwocku lub Izba Skarbowa w Warszawie. Ośrodek Zamiejscowy w Otwocku.
Drugi człon nazwy powinien być odmieniany, powiemy i napiszemy w związku z tym np. „Pojechałem do Izby Skarbowej w Warszawie – Ośrodka Zamiejscowego w Otwocku”.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski