nazwy kabaretów

Szanowni Eksperci,
czy poprawne są zapisy: kabaret Koń Polski, kabaret Elita, kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Starszych Panów?
Dziękuję
Michał M.
PS. Chciałbym jeszcze zapytać, czy wyraz parkhotel pisać razem czy osobno. A może tak, i tak można?
O formie odpowiednich nazw decydują ich twórcy i właściciele. W razie wątpliwości najlepiej sprawdzić publikacje odpowiedniego kabaretu, co też uczyniłem.
Wnioski: powinniśmy pisać kabaret Koń Polski, kabaret Elita, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Starszych Panów.
Wyraz parkhotel miałby być – jak Pan sugeruje – wyrazem pospolitym. Nie notują go jednak słowniki, również angielskie, a w tekstach w tym języku też nie można go odnaleźć. Powinno pewnie być Park Hotel, a jest to w takim razie nazwa własna, często zresztą spotykana.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski