nazwy leków

Mam problem związany z pisownią nazw leków – dużą czy małą literą. Popularna aspiryna nie wzbudza żadnych wątpliwości, ale co z RAPHACHOLINEM, AZUCALENEM, CHOLEGRANEM, VALIDOLEM i innymi tego typu. Wiem, że nazwy wytworów przemysłowych, używane jako nazwy pospolite, pisze się małą literą. Nie potrafię jednak określić, czy np. VALIDOL można zaliczyć do tej kategorii.
Pozdrawiam
Mariola Osajda-Matczak
Można, bez względu na to, do jakiej kategorii je Pani zaliczy. Wszystkie obejmie reguła [109] Nowego słownika ortograficznego PWN.
Maria Krajewska, WSz PWN