nazwy nagród (filmowych)

Szanowni Państwo,
moje pytanie dotyczy zapisu nazw nagród, takich jak: Grand Prix II Festiwalu Filmów Polskich, Grand Prix na festiwalu w Panamie, nagroda publiczności na festiwalu…, Złota Kamera tygodnika „Film”, katolicka nagroda im. Kazimierza Pietrzaka, wyróżnienie za reżyserię V Wiosny Artystycznej w Łodzi. Czy w nazwach tych wszystkie człony zapisujemy wielką literą?
Wielkimi literami zapisujemy tylko indywidualne składniki takich nazw. Nie ma wątpliwości, że tak zapiszemy np. nazwy Złota Palma, Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego. Indywidualny charakter ma też na ogół nazwa Grand Prix (rzecz nie ulega zwykle wątpliwości, gdy to francuskie wyrażenie występuje jako nazwa niefrancuskiej nagrody).
W pozostałych przypadkach podanych w pytaniu używamy małych liter: nagroda publiczności na festiwalu…, wyróżnienie za reżyserię… itp. Ostatnie z podanych w pytaniu wyrażeń powinno mieć formę katolicka Nagroda im. Włodzimierza Pietrzaka (w pytaniu mowa o Kazimierzu, a to chyba błąd).
Jan Grzenia