nazwy par małżeńskich

Szanowni Państwo!
Za dwa miesiące biorę ślub, w związku z czym zaczęłam wypełniać zaproszenia. I tu pojawił się problem. Chodzi mi o odmianę nazwisk. Na przykład moja ciocia ma na nazwisko Zachara: czy w takim razie małżeństwo nazywa się „państwo Zacharowie”, czy bez odmiany: „państwo Zachara”? A co z nazwiskiem „Wyczesany”? Przecież oni w liczbie mnogiej nie są chyba „Wyczesani”?
Prosze o pomoc, bo nie chciałabym popełnić jakiejś gafy.
Anna Moszyńska
Zaprasza Pani państwa Zacharów i Wyczesanych. Takich też form trzeba użyć w zaproszeniu. A na kopercie można napisać:
Szanowni Państwo
Ewa i Adam Zacharowie

albo na przykład:
Sz. P.
Maria i Jan Wyczesani

Proszę zwrócić uwagę na kolejność: imię przed nazwiskiem, a imię kobiety przed imieniem mężczyzny.
Mirosław Bańko