nazwy taksonomiczne

Zauważyłem w nowszych publikacjach, że dawne Naczelne jako rząd ssaków pisze się teraz z małej litery, czy to jest poprawne?
W słowniku ortograficznym PWN naczelne też są zapisane małą literą. Ogólnie biorąc, wielką literą pisze się łacińskie nazwy taksonomiczne, np. Felis catus, polskie nazwy tego rodzaju zapisujemy małymi literami, np. kot domowy. Więcej o tym – zob. A. Wolański, Edycja tekstów, s. 98–99.
Mirosław Bańko, PWN