nazwy win i drinków

Jak poprawnie pisać nazwy win i drinków? Dużymi czy małymi literami? Moje wątpliwości dotyczą zwłaszcza nazw win pochodzących z konkretnej winnicy (czasem z podanym konkretnym rocznikiem) i wymyślnych, autorskich nazw drinków.
Wina mają indywidualne nazwy, np. Amontillado Fiesta Grande, Bourgogne Hautes Côtes de Beaune, a te należy pisać wielkimi literami, są to bowiem nazwy własne.
Również drinki uzyskują z woli swych twórców (może też miłośników) nazwy indywidualne, zazwyczaj odpowiednio efektowne, np. Browarowa Rozkosz, Słodkie Wspomnienie.
Jan Grzenia