nazwy zajęć fitness

Witam serdecznie.
Czy nazwy zajęć fitness – pilates, zdrowy kręgosłup, zumba – powinno pisać się wielką czy małą literą? Jaki jest prawidłowy sposób zapisu?
W zasadach ortografii nie znalazłem niczego, co by się odnosiło bezpośrednio do nazw kursów, szkoleń itp., ale można posłużyć się zasadą [73] WSO PWN, która każe wielką literą zapisywać pierwszy wyraz w wielowyrazowych nazwach m.in. akcji charytatywnych i operacji wojskowych. Tak samo na mocy zwyczaju zapisywane są nazwy zajęć akademickich, np. Gramatyka opisowa języka polskiego, jeśli chce się je potraktować jako indywidualne (można oczywiście zapisać wszystko małymi literami, ale wtedy powstanie nazwa gatunkowa i pospolita, a nie własna). Jeśli więc szuka Pani nazwy indywidualnej – identyfikującej raczej niż opisowej – dla zajęć wymienionych w pytaniu, to trzeba pierwszy człon zapisać wielką literą, np. Zdrowy kręgosłup.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski