nie z rzeczownikami

Wiem, że często odpowiadacie na tego rodzaju pytania, niemniej proszę o pomoc. Czy taki zapis jest poprawny: „Jego niepowołanie jest równoznaczne z niewypełnianiem prawa"?
Istotnie, jesteśmy często pytani o pisownię cząstki nie z rzeczownikami i odpowiedzi na to pytanie można znaleźć na stronach naszej Poradni. Jeśli chodzi o cytowany przykład, to jego ortografia jest bez zarzutu.
Mirosław Bańko