nowy początek

Proszę o odpowiedź, czy stwierdzenie Nowy początek jest poprawne? Dziękuję.
A dlaczego miałoby być niepoprawne? Jeśli zmienię początek poprzedniego zdania, to znajdzie się z nim nowy początek, np. „A dlaczego nie miałoby być poprawne?”.
Kwerenda w internecie pokazuje, że Nowy początek to m.in. tytuł ksiażki i piosenki, a także nazwa własna organizacji i osiedla mieszkaniowego. Nazwa obiecująca i dająca nadzieję: „Każdy koniec to nowy początek” – można przeczytać na stronach WWW. Google informuje, że ta złota myśl ma 133 tysiace wystąpień.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski