o Krakowie

Dzień Dobry,
Mam problem z poprawnym napisaniem (jest to treść zaproszenia): …w Stołecznym Królewskim Mieście Krakowie – w tym przypadku obowiązuje pisownia dużą lterą??? Bardzo proszę o odpowiedż, za co będę bardzo wdzięczna.
Ortografia pozwala na używanie wielkich liter ze względów uczuciowych i – powiedzielibyśmy – prestiżowych. Jeśli chce Pani podkreślić stołeczność i królewskość Krakowa, nie stanie się nic złego, jeśli użyje Pani wielkich liter. Zwłaszcza w zaproszeniu, które jest tekstem oficjalnym, zobowiązującym do uprzejmości i kurtuazji.
Mirosław Bańko