o pompie bez pompy

Co sądzą Państwo o zdaniu: „Ogród: Basen Rozporowy z Pompą lub Bez Niej”. Napotkałem je w ulotce reklamowej firmy, która zawsze umieszcza zaimek osobowy po słowie bez w tego typu zdaniach. Czy to naprawdę brzmi dobrze?
Widzę, że firma ta lubi duże litery. Skoro zapytała Pani o zaimek, to muszę powiedzieć, że pisanie wielka literą zaimka trzeciej osoby jest w polszczyźnie oznaką najwyższego szacunku albo wręcz czci: tak piszemy o Bogu i świętych, o zmarłych i bardzo rzadko o żyjących (np. w związku z ich jubileuszem). W cytowanym zdaniu pompę spotkało niespodziewane wyróżnienie. Z drugiej strony, ponieważ prawie każde słowo zaczyna się tu wielką literą, jego ranga nie jest wysoka. Co nie zmienia faktu, że jest to zdanie napisane z pompą.
Jeśli chodzi o bardziej przyziemną kwestię: czy po przyimku można umieścić zaimek (bo nie wykluczam, że o to Pani głównie chodzi), to odpowiedź jest pozytywna. Można było napisać też: „Ogród: basen rozporowy z pompą lub bez pompy”. Wtedy byłoby rzeczywiście bez pompy i znacznie lepiej.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski