odmiana i zapis nazwisk węgierskich

Witam,
mam pytanie: w jaki sposób odmieniać nazwisko węgierskiego artysty Laszlo Moholy-Nagy’a ? Np.: z Moholy-Nagy’m czy Moholy-Nagy’em ? Czym się kierować?
Dziękuję za pomoc.
KK
Stosowna zasada znajduje się w Wielkim słowniku ortograficznym PWN. Można też posłużyć się analogią do innych męskich nazwisk węgierskich o identycznych zakończeniach, np. Kodály (to nazwisko obok Nagy występuje w słownikach poprawnościowych). Powinno wobec tego być: DB. Moholya-Nagya, C. Moholyowi-Nagyowi, N. Moholyem-Nagyem, Ms. Moholyu-Nagyu. Końcówkę po nazwiskach węgierskich zapisujemy bez apostrofu.
Jan Grzenia