odmiana nazw dwuczłonowych

Szanowni Państwo,
w jaki sposób powinno odmienić się dwuczłonową nazwę obcą Oculus Rift? Odmiana tylko pierwszej części (Oculusa Rift), drugiej (Oculus Rifta) czy też może powinienem problem obejść, zostawiając nazwę własną w spokoju (hełmu wirtualnego Oculus Rift)?
Drugie z zagadnień dotyczy zapożyczenia z języka angielskiego servo head. Jak brzmi poprawny zapis tłumaczenia na nasz rodzimy język – serwo głowica, serwogłowica czy też może serwo-głowica?
Z góry dziękuję za pomoc!
1) Jest jeszcze inna możliwość, i to najlepsza: Oculusa Rifta itd.
2) Serwogłowica.
Jan Grzenia