odmiana nazw zastrzeżonych

Proszę o ocenę poprawności sposobu zapisu nazwy towaru, która jest zastrzeżona. Weźmy np. nazwę leku Ketonal®. Jak należy pisać:
przedawkowanie Ketonalu®?
przedawkowanie Ketonal®-u?
przedawkowanie Ketonal-u®?

Być może jeszcze inaczej. W odpowiedzi proszę uwzględnić to, że ten znak musi się znaleźć w nazwie leku nawet wtedy, gdy nazwa ta jest częścią zdania.
Z góry dziękuję.
W pytaniu chodzi o dwie sprawy. Po pierwsze, jak zapisać odmienioną nazwę Ketonal? Odpowiedź brzmi: bez łącznika, a zatem Ketonalu, nie Ketonal-u. Po drugie, gdzie umieścić znak ®? Otóż, jeśli dobrze rozumiem przepisy, to zastrzeżona jest cała nazwa we wszystkich przypadkach gramatycznych, a nie sam temat fleksyjny. Dlatego za poprawny uważam zapis Ketonalu®.
Mirosław Bańko