odmiana nazwisk

Proszę o podanie właściwej formy dopełniacza l.mn. następujących nazwisk: Akerman, Koenig, Przemysł, Poniedziałek, Lepka. Czy formy: państwa Akermanów, Koenigów, Przemysłów, Poniedziałków, Lepków – są formami poprawnymi?
Nazwiska odmieniane według wzorca rzeczownikowego mają w dopełniaczu liczby mnogiej zawsze końcówkę -ów, podane formy są więc poprawne.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski