odniesienia do punktów wyliczeń akapitowych

Jeżeli chciałbym się powołać na konkretny element wyliczenia wprowadzony za pomocą małej litery z nawiasem zamykającym, to który zapis będzie poprawny: „ Wybieram odpowiedź a” czy „Wybieram odpowiedź a)”?
W wyliczeniach akapitowych stosuje się często litery lub cyfry z nawiasem albo kropką. Przy powoływaniu się na tego rodzaju punkty zwykle pomija się kropki, pozostawia natomiast nawiasy. A zatem zapis: „Wybieram odpowiedź a)” będzie zgodny z powszechną praktyką.
Adam Wolański