odnośnik przypisu po skrócie zakończonym kropką

Zdanie, do którego chciałbym zrobić przypis kończy się skrótem. Czy w takim wypadku po odnośniku (po cyfrze w frakcji górnej) należałoby postawić drugą kropkę? Dla przykładu:
[…] itd.2 Nowe zdanie […]
[…] itd.2. Nowe zdanie […]

(gdzie 2 oznacza odnośnik przypisu).
Dodam, że skrót może należeć do tytułu (który znajduje się akurat na końcu zdania), więc nie zawsze jest sposobność jego rozwinięcia.
Szczegółowa jak zwykle Edycja tekstów Adama Wolańskiego uwzględnia i taką sytuację (s. 236). Jak pisze autor:
Jeśli jednak ostatnim elementem zdania lub dłuższego tekstu, do którego odnosi się przypis, jest skrót z kropką, to odnośnik do przypisu umieszcza się po skrócie i nie stawia się powtórnie kropki po odnośniku.

Tak więc z dwóch podanych przez Pana przykładów poprawnie zredagowany jest pierwszy.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski