oficjalna dewulgaryzacja?

Czy słowo zajebiście jest wulgaryzmem? Czytałam już odpowiedzi na to pytanie, ale coraz częściej słyszę, że doszło do oficjalnej dewulgaryzacji tego słowa.
Oficjalnej dewulgaryzacji nie było, chyba że za akt taki uważać zastosowanie kwalifikatora pot. lub posp. w jakimś słowniku zamiast wulg. Na razie jednak słownik ortograficzny PWN, w którym czytelnicy szukają nie tylko pisowni słów, informuje, że zajebiście to słowo wulgarne.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski