okej

Szanowni Państwo,
Czy w języku polskim dopuszczalna jest pisownia angielskiego O.K.? A jeżeli tak, to jak można to zapisywać? O.K.? OK.? Okej?
W Innym słowniku języka polskiego zapisaliśmy to słowo na cztery sposoby: okej, okay, OK i O.K. Pierwsza wersja jest spolszczona, drugiej można używać dla nadania tekstowi obcego kolorytu, czwarta jest zasadniczo niezgodna z polską ortografią, ale przecież chodzi o obce słowo, używane na prawach cytatu.
Mirosław Bańko