okresy zatrudnienia w CV

Jak poprawnie powinny być zapisywane przedziały czasowe w CV, odnoszące się do trwania pracy, np. od 2001 do dziś, od 2001 do teraz, od 2001 – do teraz czy 2001 – obecnie?
Rozumiem, że chodzi o zapis tabelaryczny, w którym przedziały liczbowe stoją jeden pod drugim, lub podobny. W takim razie najlepiej od 2001 albo 2001 – (miejsce na prawo od kreski nie wypełnione). Na pewno nie od 2001 do teraz ani od 2001 – do teraz. Gdyby chodziło o tekst ciągły, można by jeszcze inaczej, np. od 2001 r. do chwili obecnej. Ale wtedy to już byłby raczej życiorys niż CV.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski