otwartoźródłowy

Jak winno się poprawnie zapisywać: otwartoźródłowy, otwarto źródłowy czy może otwarto-źródłowy? Chodzi o tematykę otwartego oprogramowania (open source) i dostępności kodu źródłowego. Skłaniam się ku zapisowi rozdzielnemu, podług zasady 24 z tutejszego słownika. Nie mam jednak pewności, czy np. nie nastąpiło już wspominane scalenie. A może podjąłem zupełnie zły trop?
Z góry dziękuję za pomoc.
J.
Zasada 24 nie ma tu zastosowania, gdyż nie funkcjonuje przysłówek otwarto (jest tylko otwarcie, ale nie w tym znaczeniu, które nawiązywałoby do „otwartego oprogramowania”). Jeśli open source software rzeczywiście tłumaczy się na polski tak, jak Pan napisał, to otwartoźródłowy trzeba napisać łącznie, traktując to słowo jak złożenie, podobnie np. jak długodystansowy lub bladozielony.
Mirosław Bańko, PWN