Zapis w śpiewniku

Szanowni Państwo,

przygotowujemy śpiewnik i mamy taką sytuację, że kompozytor napisał słowa piosenki w obcym języku, a następnie skonsultował je z osobą znającą ten język. Przy nutach musimy podać nazwisko również tej drugiej osoby. Czy właściwy byłby taki zapis:

muz. i sł.: Jan Kowalski

konsultacja jęz. (hindi): Alicja Nowak

? Zależy nam też na podaniu nazwy języka. Z góry dziękuję za poradę (jak również za poprzednią dotyczącą śpiewnika).

Pozdrawiam serdecznie

Czytelniczka

Szanowna Pani,

zapis jest poprawny, także jeśli chodzi o nazwę języka.

Z pozdrowieniami

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski