Zdanie z przemówienia

Dzień dobry!

Czy sformułowanie:  Moim argumentem jest, że gdy kultywujemy narodowe tradycje..., użyte w przemówieniu, jest niepoprawne stylistycznie?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Aby ocenić poprawność stylistyczną zdania użytego w przemówieniu, należałoby znać szerszy kontekst. Fragmentowi, który Pani przytoczyła, nie można nic zarzucić pod względem składniowym i leksykalnym, jednak o jego poprawności stylistycznej nie mogę się wypowiedzieć.

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski