internet rzeczy

Dzień dobry, jak powinno się pisać: (1) Internet Rzeczy, (2) internet rzeczy czy (3) Internet rzeczy? Ja wybieram opcję 1, chociaż bardzo często widzę opcję 3. Ale w zasadzie skoro idziemy w stronę "małego" internetu, to może jednak ten drugi wariant jest najodpowiedniejszy? Będę wdzięczna za podpowiedź.

Wszystkiego zdrowego

A.G.

Zapożyczenie internet rzeczy (ang. internet of things) to wyrażenie pospolite. Zapisujemy je więc od małych liter.

Adam Wolański