pąch

Witam,
chciałabym wiedzieć, czy istnieje w języku polskim wyraz pąch? Nie chodzi o nazwę własną, ale o zwykły rzeczownik. Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Anna B.
Mogłoby to być zgrubienie od pączek, ale nie mam dowodów, że jest używane. Za to tzw. słownik warszawski podaje pąch z dwiema innymi definicjami: „węch, powonienie u psów” i „woń zwierza, którą pies myśliwski czuje”. Redaktor hasła informuje, że pąch powstał ze skrzyżowania (kontaminacji) wyrazów pach i węch, z których pierwszy w wymienionym słowniku objaśniono słowami „zapach, woń”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski