pani Aniela Dulska

Czy piszący w wypracowaniu może użyć Pani z wielkiej litery, pisząc Pani Aniela (chodzi o Dulską). Zaznaczam, że piszący chciał wyrazić tym samym swój związek uczuciowy do tej osoby. Czy w związku z tym napisanie w środku zdania Pani Aniela z wielkiej litery jest błędem? Dziękuję z góry za udzielenie mi pomocy.
Z poważaniem.
Jeśli wypracowanie miało formę listu, to zwracanie się w nim do adresatki za pomocą formy Pani Anielo, z dużym P, byłoby oczywiście właściwe. W innym wypadku trudno mi sobie wyobrazić, jaki związek uczuciowy mógłby łączyć licealistę lub licealistkę z bohaterką dramatu. Przyjąłbym raczej, że wybór takiej dziwnej pisowni świadczy o niekompetencji autora lub autorki pracy.
Mirosław Bańko, PWN