pisownia dużych liczb

Wiem, że przecinkiem oddzielamy część całkowitą od ułamkowej, a jak zapisujemy duże liczby? Czy grupy cyfr rozdzielamy spacją, może można też kropką albo przecinkiem? 123 456 789 czy 123.456.789, czy 123,456,789?
Proszę o odpowiedź.
Duże liczby zapisane cyframi arabskimi rozdzielamy na grupy trzycyfrowe za pomocą spacji. Dotyczy to liczb co najmniej pięciocyfrowych, ale gdyby w tabeli pod sobą miały występować liczby czterocyfrowe i dłuższe, wtedy spację stosujemy także w zapisie liczb czterocyfrowych. Część ułamkową od części całkowiej odzielamy przecinkiem (nie kropką), a cyfr po przecinku dziesiętnym nie dzielimy na grupy trzycyfrowe. Więcej o tym – zob. Polszczyzna na co dzień, PWN, 2006, s. 571–573.
Mirosław Bańko, PWN