płk pil. dr inż.

Chciałem zapytać o prawidłową kolejność zapisu tytułów i stopni przed nazwiskiem ponieważ spotykam się z różną kolejności przy następującym zapisie: płk pil. dr inż. Kowalski i płk dr inż. pil. Kowalski (pil. – pilot)
Który zapis jest prawidłowy?
Stopnie i tytuły naukowe umieszczamy między skrótem nazwy stopnia wojskowego a imieniem i nazwiskiem. Napiszemy zatem: płk pil. dr inż. Kowalski.
Adam Wolański