plus w funkcji spójnika łącznego

Szanowi Językoznawcy,

czy w poniższym zdaniu powinien być przecinek przed którymś z "plusów"?

Cienka kurtka plus brak czapki plus zimny wiatr i choroba gotowa.

Czy "plusy" w zdaniu traktujemy "matematycznie", to znaczy - ile by ich nie było, nie wymagają przecinka, czy jednak przed powtórzonym plusem (i kolejnymi powtórzonymi) powinien być przecinek - jak przed powtórzonym "i"?

Dziękuję i pozdrawiam,

Anna

W przywołanym wypowiedzeniu rzeczownik plus występuje w funkcji spójnika i. Dlatego też należałoby stosować w odniesieniu do niego normy interpunkcyjne właściwe dla spójników powtórzonych pełniących identyczną funkcję.

Adam Wolański