podpis pod pytaniem

Szanowni Panowie Eksperci,
Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować za niezwykle cenne porady. Przy okazji jednak zapytam, dlaczego wśród mnóstwa anonimowych pytań udostępnionych publicznie na stronie WWW jedno – moje właśnie – jest podpisane imieniem i nazwiskiem?
Pozdrawiam
Olga Klecel
Szanowna Pani,
Niektórzy internauci w formularzu pytania wypełniają rubryczki przeznaczone na imię i nazwisko i nie podpisują się już pod listem. Inni – jak każe dobry zwyczaj – podpisują także swój list. Listy tych osób publikowane są z ich podpisami, chyba że ktoś zastrzeże sobie anonimowość. Czy chciałaby Pani, aby podpis usunąć z Jej listu, czy też aby w ogóle usunąć pytanie wraz z odpowiedzią?
Mirosław Bańko